Sprawy rodzinne
Sprawy rodzinne adwokat

Wszystkich Klientów poszukujących profesjonalnej pomocy prawnej w dziedzinie prawa rodzinnego zapraszamy do naszej Kancelarii, gwarantując wysoką jakość usług i życzliwe, pełne zrozumienia podejście. Posiadamy ogromne doświadczenie, gruntowne wykształcenie i wieloletnią praktykę w sprawach rodzinnych – chętnie podejmiemy się rozwiązania nawet wyjątkowo skomplikowanych spraw, czerpiąc z bagażu naszej wiedzy. 

Zależy nam, aby nasi Klienci szybko odnaleźli się w trudnej dla nich sytuacji i sprawnie przeszli przez życiowe problemy.

Podczas pierwszej wizyty Klienta w Kancelarii szczegółowo zapoznajemy się z jego sytuacją, starając się zebrać jak najwięcej informacji o problemie. Następnie omawiamy dostępne ścieżki prawne, przedstawiamy optymalne rozwiązania i rekomendujemy dalszy tok działania. Po jego akceptacji przez Klienta pomagamy mu w przeprowadzeniu wszelkich formalności. W tym zakresie dla naszych Klientów sporządzamy pozwy, wnioski, opinie prawne, umowy i inne potrzebne dokumenty, uczestniczymy również w negocjacjach oraz w mediacjach.

Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych we wszystkich instancjach m.in. w sprawach o :

  • rozwód,
  • separację, 
  • alimenty,
  • kontakty,
  • podział majątku,
  • rozliczenie konkubinatu (związki nieformalne).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wdrożyliśmy również usługę konsultacji on-line. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe, ponieważ pozwala uzyskać poradę nie tylko szybko, ale także bez wychodzenia z domu.

Marta Krajewska
Masz pytania?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się telefonicznie
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    chevron-down