Branża beauty
Beauty

Kancelaria oferuje obsługę prawną dla podmiotów z branży beauty, do których należą gabinety medycyny estetycznej, salony kosmetyczne i SPA oraz salony fryzjerskie i tatuażu.

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie prowadzenia działalności w branży beauty. Audyt dokumentacji oferowany specjalistom z branży beauty, to sposób na uniknięcie błędów i zwiększenie profesjonalizmu gabinetu czy salonu. Wskazujemy nie tylko rozwiązania w sprawach związanych z prowadzonym przedsiębiorstwem, ale i doradzamy jak odpowiednio prowadzić dokumentację salonu. Wszystko to przekłada się na wzrost zaufania klientów. Oferujemy konsultacje osobiste w siedzibie kancelarii, a także konsultacje telefoniczne, mailowe i zdalne.

Obsługa prawna gabinetów medycyny estetycznej obejmuje przygotowanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby konkretnego salonu, w zależności od zakresu świadczonych usług, formy organizacyjnoprawnej w jakiej działa, czy też potrzeby zawierania umów z kontrahentami czy pracownikami.

Dokumentacja, którą przygotujemy to bardzo istotny formularz zgody na wykonanie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, umowa o pracę z pracownikiem salonu, czy zgoda na publikację wizerunku – jeśli aktywnie działasz w mediach społecznościowych. Jednocześnie, kontaktując się z Kancelarią uzyskasz pomoc prawną w przypadku otrzymania reklamacji na wykonany zabieg bądź negatywnej opinii w Internecie. Kancelaria zapewnia także kompleksową pomoc w zakresie ochrony danych osobowych, pomożemy wdrożyć lub sprawdzić czy RODO działa prawidłowo w salonie beauty. 

Oferowane doradztwo prawne obejmuje także wsparcie przedsiębiorcy, który zawiera umowę najmu gabinetu, podpisuje umowę leasingu sprzętu kosmetycznego czy urządzeń kosmetologicznych.

Wychodząc naprzeciw szybkiemu rozwojowi medycyny estetyczne,j dochodzimy także roszczeń za popełnione błędy w medycynie estetycznej, jak np. nieumiejętne powiększenie ust kwasem hialuronowym, nieprawidłowo przeprowadzona laseroterapia czy też niewłaściwe podanie toksyny botulinowej.

Masz pytania?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się telefonicznie
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    chevron-down